Asset & Wealth Management

Majątek każdego klienta traktujemy tak samo jak własny. Dlatego nieustannie myślimy o tym, jak go chronić i pomnażać. Zadbamy o to, aby Twój poziom życia nieustannie się poprawiał z korzyścią dla Ciebie, Twojej rodziny i przyszłych pokoleń.

Ochrona i pomnażanie majątku wymaga czasu i doświadczenia. Dlatego pomożemy Ci powiększać wartość Twojego portfolio inwestycyjnego w sposób, w jaki robimy to od ponad 30 lat.

30+ lat doświadczenia

Zajmowaliśmy się inwestycjami w regionie, zanim na rynek wszedł nowy złoty i euro. Dlatego tak dobrze je rozumiemy.

Nowoczesne produkty

Dzięki globalnemu zasięgowi oraz znajomości lokalnego rynku i jego potrzeb tworzymy innowacyjne produkty, które wyznaczają tempo dla całego regionu.

Relacja, która Ci odpowiada

Klient jest dla nas na pierwszym miejscu. Budujemy długotrwałe relacje ku obopólnej satysfakcji.

Jak podchodzimy do Twojego majątku i nim zarządzamy

 • 1

  Wstępna analiza

  Do każdego portfela podchodzimy indywidualnie, biorąc pod uwagę Twoje cele inwestycyjne i aktualną sytuację rynkową. Chcemy zapewnić Ci radość ze zwrotu z inwestycji, ale także spokojny sen. Nasze doświadczenie wykorzystujemy w pracy dla Ciebie.

 • 2

  Projekt portfolio

  Istnieją eksperci, którzy zaprojektują Ci idealny dom lub samochód, a może zaplanują niezapomniane podróże i przeżycia. My projektujemy portfel inwestycyjny, który pozwoli Ci cieszyć się tym wszystkim jeszcze bardziej.

 • 3

  Twoje inwestycje na bieżąco

  Jesteśmy tu dla Ciebie zawsze i wszędzie. Online i osobiście. To Twoje pieniądze i my jesteśmy tutaj, aby dać Ci do nich dostęp 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Z każdego miejsca na świecie.

 • 4

  Analiza oferty inwestycyjnej

  Świat inwestycji jest pełen kuszących ofert, ale nie wszystkie z nich ostatecznie oznaczają wygraną. Potrafimy przyjrzeć się Twoim wyborom inwestycyjnym i zabawić się w adwokata diabła. Ostateczna decyzja zawsze należy do Ciebie, ale podejmiesz ją z jasnym wyobrażeniem o wszystkich zagrożeniach i korzyściach.

Portal klienta zapewni Ci bezpieczny dostęp online do Twojego portfolio.

W jednym miejscu możesz teraz śledzić swoje inwestycje online, zobaczyć przegląd transakcji, dowiedzieć się o możliwościach inwestycyjnych, łatwo uzyskać dostęp do kontaktów w WOOD & Company i zmieniać preferencje użytkownika.

Odkryj