Venture Investments

Wybieramy projekty w obiecujących sektorach z potencjałem na pomyślną przyszłość i synergię z naszą wizją. Otwieramy drzwi do nowego kapitału i ekspansji dla rentownych startupów z ambitnymi celami i zdolnymi zespołami. Dzięki zapleczu dużej grupy finansowej jesteśmy w stanie udostępnić nasze inwestycje w atrakcyjne projekty inwestorom, którzy w przeciwnym razie nie mieliby do nich dostępu.


DLA KOGO

Łączymy światy inspirujących wizjonerów i odważnych inwestorów.

Zgłaszają się do nas firmy, które zaufały naszym możliwościom inwestycyjnym i doświadczeniu. Pomagamy najbardziej utalentowanym z nich w realizacji ich marzeń i celów. Nasze portfolio obejmuje startupy z obiecujących sektorów, takich jak high tech, digital health i retail. Wiedza i zasięg naszej międzynarodowej grupy inwestycyjnej oferuje im połączenia z odpowiednimi kontaktami we właściwym czasie. Naszą wartością dodaną jest również możliwość udzielania fachowych porad od profesjonalnego zespołu z bogatym międzynarodowym doświadczeniem w zakresie transakcji fuzji i przejęć oraz rynków kapitałowych.

Inwestycje venture przyciągają obietnicą sukcesu, przygody i wyłączności. Nie są one jednak dla każdego. Nasz doświadczony zespół potrafi zbadać prawdziwy potencjał i przeanalizować potencjalne ryzyko projektów. Otwieramy interesujące możliwości dla wykwalifikowanych inwestorów (inwestycje w wysokości 1 mln CZK lub więcej) dla średnio- i długoterminowych horyzontów inwestycyjnych. Nie czekaj i zapytaj nas o aktualnie otwarte możliwości.

Inwestujemy tylko w to, w co wierzymy. Spróbuj z nami.

Inwestuj z potencjałem wyjątkowej aprecjacji w obiecujące projekty i branże, w których widzimy przyszłość. Jeśli jesteś wykwalifikowanym inwestorem, umożliwimy Ci inwestowanie w projekty, które w przeciwnym razie byłyby trudno dostępne ze względu na bariery wejścia.

Venture Capital

Oferowane przez nas możliwości inwestycyjne, w szczególności dla inwestorów kwalifikowanych, mają zazwyczaj charakter ekspozycji na konkretną spółkę lub projekt z własną historią i wizją. Ułatwiamy jednak również inwestycje w zdywersyfikowane portfele venture capital zarządzane przez prestiżowe fundusze lokalne i międzynarodowe, które są zazwyczaj dostępne tylko dla wąskiego grona inwestorów.

Blockchain

Blockchain zmienia sposób, w jaki przekazujemy wartość, zawieramy umowy i obsługujemy dane. Tworzy to zupełnie nowe modele biznesowe i zasadniczo przyspiesza badania i innowacje. Inwestujemy w blockchain poprzez atrakcyjne portfolio projektów blockchain zarządzanych przez starannie wyselekcjonowane międzynarodowe fundusze hedgingowe i ekspertów. Wykwalifikowanym inwestorom oferujemy możliwość inwestowania naszego autorstwa, która otwiera im drzwi do tych lukratywnych międzynarodowych funduszy z profesjonalnym zarządzaniem, zwykle niedostępnych dla mniejszych inwestorów. Rozszerz swoje portfolio o najbardziej dochodowe aktywa ostatniej dekady.

Interesują Cię nasze aktualne inwestycje?

Zostaw nam kontakt. Chętnie powiemy Ci więcej o naszych projektach i możliwościach inwestycyjnych.

Wierzymy w te projekty