Nie jesteśmy sprinterami, jesteśmy maratończykami

W świecie finansów wygrywa odwaga i dobra kondycja. Dlatego do naszego zespołu szukamy wytrzymałych ekspertów, którzy razem z nami zrealizują wszystkie nasze cele biznesowe. Dołącz do nas.

Když jdete za námi, vstupujete do rodinné firmy s osobním přístupem a zkušenostmi globálního hráče.

Życie w WOOD & Co. i jego korzyści

section image

Nie robimy różnic między ludźmi. Zdajemy sobie jednak sprawę ze specyficznych potrzeb poszczególnych stanowisk lub regionów, dlatego dostosowujemy benefity do każdej osoby. To dotyczy jednak wszystkich:

 • Możliwość inwestowania w produkty WOOD & Co.

  Cenimy każdego pracownika tak jak klienta, dlatego oferujemy możliwość inwestowania w produkty WOOD & Co.

 • Ergonomia miejsca pracy

  Inwestujemy w wysokiej jakości sprzęt do pracy i organizujemy warsztaty na temat prawidłowej konfiguracji miejsca pracy.

 • Ochrona zdrowia

  Promujemy profilaktykę, organizujemy firmowe dni zdrowia i dbamy o Twoje serce - mamy firmową drużynę piłkarską i biegową.

 • Czas wolny na hobby i rodzinę

  Wiemy, jak zachować równowagę między pracą a życiem prywatnym, dlatego możliwa jest u nas praca zdalna i dłuższe urlopy.

 • Przekąski w ciągu dnia

  Kawa, woda i herbata są u nas zawsze dostępne. Dbamy o dostatek zdrowych napojów i przekąsek, dlatego organizujemy również dni owocowe.

section image

Szukasz innej oferty pracy?

Jeśli nie zainteresowała Cię żadna z dostępnych ofert, a chcesz pracować w naszej firmie, wyślij nam swoje CV. Postaramy się znaleźć stanowisko odpowiednie dla Ciebie.

Daj nam o sobie znać
section image

Poznaj nasz zespół IT

Interesuje Cię, w czym robimy backend, jak tworzymy frontend i jakich innych narzędzi używamy? Zajrzyj do naszego zespołu IT i poznaj projekty, nad którymi obecnie pracujemy.

Więcej o zespole