Real Estate

W WOOD & Co. wierzymy, że nieruchomości to dobra inwestycja. Dlatego budujemy i zarządzamy silnymi funduszami nieruchomości, które pozwalają nam zapewnić wyjątkowe możliwości inwestycyjne z atrakcyjnymi zwrotami.


Fundusze nieruchomości WOOD & Company

Do naszego portfolio kupujemy wysokiej jakości nieruchomości komercyjne. Opieramy się na sprawnej infrastrukturze, długoterminowych umowach najmu i solidnych relacjach z naszymi partnerami. Dlatego nasze fundusze nieruchomościowe należą do najbardziej wydajnych w Czechach i na Słowacji.

Wierzymy, że kluczem do sukcesu są zadowoleni najemcy. Jesteśmy nie tylko właścicielami portfolio nieruchomości, ale aktywnie zarządzamy wszystkimi naszymi biurowcami i centrami handlowymi. Dzięki doświadczeniu naszego zespołu jesteśmy w stanie sprawnie reagować na potrzeby klientów i wprowadzać ewentualne zmiany w wynajmowanych przestrzeniach. Dlatego też mamy wysoki poziom zajętości przekraczający 95 procent. Nasze pełne portfolio nieruchomości możesz sprawdzić na stronie wood-re.com/pl.

355 400 m²

Powierzchnia do wynajęcia

1,14 mld. EUR

Aktywa pod zarządem (wg. RICS)

15

Liczba nieruchomości

94,75 %

Średnie obłożenie nieruchomości

782

Liczba najemców


Nasze subfundusze nieruchomości

Nieruchomości w naszym portfolio mają ugruntowaną i sprawdzoną pozycję. Czas i energia, które poświęcamy na szczegółową analizę przejęć i profesjonalne zarządzanie, znajdują odzwierciedlenie w zwrotach osiąganych przez nasze subfundusze.

Zgodnie z prawem, inwestorem kwalifikowanym jest osoba, która inwestuje co najmniej równowartość 125 000 EUR i jednocześnie potwierdza, że jest świadoma ryzyka związanego z inwestowaniem w ten fundusz. Lub co najmniej 1 milion CZK. Jednak w takim przypadku administrator funduszu musi potwierdzić, że inwestycja odpowiada sytuacji finansowej, celom inwestycyjnym oraz wiedzy i doświadczeniu inwestora.